Naše nemovitosti

Zde naleznete aktuální nabídku našich nemovitostí.

#

Balíčky

Jako realitně – investiční společnost se zaměřujeme na kompletní servis v oblasti koupě, prodeje, pronájmu a následné správy nájemníků investičních bytů. Nejvíce se zaměřujeme na investiční nemovitosti. Chcete si koupit byt, který Vám bude dále vydělávat a nevíte si rady, co vše je k tomu potřeba?

Případně chcete svou nemovitost prodat a finance z ní smysluplné investovat do jiných aktiv (fondy, akcie, zlato apod.)? Nebo již máte vhodnou nemovitost připravenou na pronájem a nechcete se starat o správu nájemníků?

Ať už jsou Vaše potřeby a přání jakékoliv, s námi vše zvládnete a minimálně se u nás můžete zastavit na konzultaci a výbornou kávu, zjistíte, že fungujeme jinak než běžné realitky na našem trhu a že pro klienty máme v rámci našich služeb vždy něco navíc.

Těšíme se na Vás.

Základní balíček služeb

Cenová mapa – zjistíme, jak si Vaše nemovitost stojí na trhu v porovnání s ostatními nemovitostmi + konzultace online / živě.

Exkluzivní balíček služeb

Cenová mapa, konzultace online / živě, spolupráce s naším advokátem (příprava smluv kupních, úschova), předání kontaktů na vhodné zájemce na prodej / koupi ev. Zajistíme celý proces včetně výběru nájemníka do bytu ať Vám nemovitost co nejdříve vydělává.

Prémiový balíček služeb

Cenová mapa, konzultace online / živě, spolupráce s naším advokátem (příprava smluv kupních, úschova).

Kontakty

Jakým způsobem zhodnotíme
Vaše finance?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme zpět.

    Adresa kanceláře
    Na Příkopě 18, Praha 1, 110 00