Online kurzy/Webináře

Naše společnost se zaměřuje na vzdělávání ve 3 oblastech – investice, reality, finance a podnikání. Snažíme se jít s dobou, takže během následujících týdnů bude také většina našich živých workshopů dostupná rovněž v online rozhraní k zakoupení na našich stránkách. Výhodou online kurzů je, že si můžete danou látku pustit kdykoliv a klidně se k tomu i zpětně vrátit.

Investice

V rámci investic se u nás můžete naučit, jak začít investovat a pochopit podstatu fungování kapitálových trhů. Kurzy máme rozdělené, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé, takže si každý najde “to svoje”. S účastníky kurzů rozebíráme rovněž fungování realitního a komoditního trhu s tím, že každý kurz probíhá formou workshopu, kdy jsou účastníci více zapojeni do děje a můžeme tak volně diskutovat o možnostech sestavení portfolia a jak si umět na trhu vybrat ty správné nástroje s atraktivním výnosem.

Investování pro začátečníky

Pojďte se s námi naučit, jak efektivně zhodnotit vaše finanční prostředky. Dozvíte se základy a historii investování, projdeme si podílové fondy, nemovitosti a zlato. Provedeme vás cestou optimálního nastavení vašeho prvního portfolia, které vám pak může sloužit na celý život. Jak na to, se dozvíte v našem kurzu.

Online kurz v rozsahu 60-90 min
Cena: 1590,-

Zůstane dostupný, kdykoliv se k němu můžete vrátit.

Webinář – 75 minut, termíny: čtvrtek 11. 4. (18-19:15 h), úterý 28. 5. (18:30-19:45 h)
Cena: 590,-

Investování pro pokročilé

Ať už se nacházíte v jakékoli fázi investování, tento kurz vám pomůže vaše portfolio ještě více zefektivnit. V našem kurzu se dozvíte vše o FKI (fondech kvalifikovaných investorů), kryptoměnách, ETF versus podílové fondy nebo něco ze světa alternativních investic.

Online kurz v rozsahu 60-90 min
Cena: 1990,-

Zůstane dostupný, kdykoliv se k němu můžete vrátit.

Webinář – 75 minut, termíny: čtvrtek 18. 4. (18-19:15 h), pondělí 3. 6. (18:30-19:45 h)
Cena: 790,-

Reality

Kurzy se zaměřením na reality jsou naší novinkou a rozdělujeme na realitní právo a investiční nemovitosti. Zde se můžete naučit mnoho dovedností, jak si třeba správně vybrat sami investiční nemovitost a z hlediska práva si umět zajistit kupní i nájemní smlouvy. Velmi prakticky řešený kurz.

Investování do nemovitostí

Přemýšlíte o bezpečném a stabilním zhodnocení vašich finančních prostředků? Potom je pro vás správnou volbou právě tento kurz. Mít investiční nemovitost ve svém portfoliu je snem většiny z nás a my vám ukážeme jak na to. Možná zjistíte, že to není až tak složité, jen stačí odhodlání a umět se orientovat na realitním trhu. V kurzu si vyzkoušíte také práci s cenovými mapami a jak se hledají vhodné lokality (porovnání ČR versus zahraničí). Rovněž se dozvíte, jaká se nejlepší návratnost investičního bytu a kolik by Vám měl vydělat, aby to bylo skutečně zajímavé. Probereme rovněž otázku daní.

Online kurz v rozsahu 60-90 min
Cena: 1990,-

Zůstane dostupný, kdykoliv se k němu můžete vrátit.

Webinář – 90 minut, termíny: úterý 14. 5. (18:30-20 h), pondělí 10. 6. (18:30-20 h)
Cena: 990,-

Realitní právo, aneb na co si dát pozor, když prodáváte/kupujete/pronajímáte nemovitost

Pojďte se s námi naučit, jak být efektivní při nákupu, prodeji či pronájmu nemovitosti. Náš kurz vás připraví, jak touto cestou projít bez zbytečných obtíží. Zjistíte, co všechno mají např. obsahovat kupní či nájemní smlouvy a k čemu slouží štítek PENB včetně toho, kdy zaplatit daň z nemovitosti.

Online kurz v rozsahu 60-90 min
Cena: 1590,-

Zůstane dostupný, kdykoliv se k němu můžete vrátit.

Webinář – 90 minut, termíny: čtvrtek 23. 5. (18:30-20 h), středa 19. 6. (18:30-20 h)
Cena: 990,-

Finance a Podnikání

Kurzy s orientací na finance a podnikání vám poodhalí, jaké jsou hlavní rozdíly mezi podnikáním jako OSVČ a firmou, primárně s.r.o. včetně toho, jak funguje nastavení cash-flow, marketingu, daní a účetnictví. Finanční kurzy jsou zaměřené na klasickou finanční gramotnost – můžete načerpat mnoho znalostí nejen z hlediska investování a spoření, nýbrž i z oblasti úvěrů a třeba také zjistíte, že hypotéka může být za určitých podmínek zajímavá.

Začátky podnikání pro OSVČ versus s.r.o.

Plánuje začít vlastní business a přemýšlíte, kterou formu podnikání zvolit? V našem kurzu vás seznámíme se základními rozdíly, výhodami a případnými překážkami, které vás mohou na rozjezdu vašeho podnikání potkat. Těšit se můžete na základy z účetnictví, daňovou problematiku, marketing a optimální nastavení cash-flow včetně sestavení podnikatelského záměru.

Online kurz v rozsahu 60-90 min
Cena: 1590,-

Zůstane dostupný, kdykoliv se k němu můžete vrátit.

Finanční gramotnost v kostce

Náš kurz vás naučí nejen znalostem a dovednostem pro pochopení fungování finančního trhu, nýbrž i správné vytvoření finančního plánu. Získáte znalosti z oblasti spoření, investování, hypoték, úvěrů a rovněž jak si nastavit správné cash flow vašich osobních financí.

Online kurz v rozsahu 60-90 min
Cena: 1590,-

Zůstane dostupný, kdykoliv se k němu můžete vrátit.

Kontakty

Jakým způsobem zhodnotíme
Vaše finance?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme zpět.

    Adresa kanceláře
    Na Příkopě 18, Praha 1, 110 00