Workshopy

Naše společnost se zaměřuje na vzdělávání ve 3 oblastech – investice, reality, finance a podnikání. Všechny workshopy probíhají u nás na firmě v příjemném prostředí na Praze 1, kdy je k dispozici občerstvení v podobě vody, kávy, čaje a drobného pohoštění. Každý účastník obdrží výuková skripta a poznámkový blok. Maximální počet účastníků je 8, abychom udrželi náš vysoký standard a privátní prostředí. Minimální počet účastníků pro realizaci kurzu jsou 3 osoby.

Investice

V rámci investic se u nás můžete naučit, jak začít investovat a pochopit podstatu fungování kapitálových trhů. Kurzy máme rozdělené, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé, takže si každý najde “to svoje”. S účastníky kurzů rozebíráme rovněž fungování realitního a komoditního trhu s tím, že každý kurz probíhá formou workshopu, kdy jsou účastníci více zapojeni do děje a můžeme tak volně diskutovat o možnostech sestavení portfolia a jak si umět na trhu vybrat ty správné nástroje s atraktivním výnosem.

Investování pro začátečníky

Pojďte se s námi naučit, jak efektivně zhodnotit vaše finanční prostředky. Dozvíte se základy a historii investování, projdeme si podílové fondy, nemovitosti a zlato. Provedeme vás cestou optimálního nastavení vašeho prvního portfolia, které vám pak může sloužit na celý život. Jak na to, se dozvíte v našem kurzu.

Workshop v rozsahu 3 hodin od 17 do 20 hod.

Termíny: čtvrtek 14. 3., pondělí 27. 5.

Cena: 2490,-

Investování pro pokročilé

Ať už se nacházíte v jakékoli fázi investování, tento kurz vám pomůže vaše portfolio ještě více zefektivnit. V našem kurzu se dozvíte vše o FKI (fondech kvalifikovaných investorů), kryptoměnách, ETF versus podílové fondy nebo něco ze světa alternativních investic.

Workshop v rozsahu 3 hodin od 17 do 20 hod.

Termíny: středa 24. 4., čtvrtek 30. 5., středa 5. 6.

Cena: 2990,-

Reality

Kurzy se zaměřením na reality jsou naší novinkou a rozdělujeme na realitní právo a investiční nemovitosti. Zde se můžete naučit mnoho dovedností, jak si třeba správně vybrat sami investiční nemovitost a z hlediska práva si umět zajistit kupní i nájemní smlouvy. Velmi prakticky řešený kurz.

Investování do nemovitostí

Přemýšlíte o bezpečném a stabilním zhodnocení vašich finančních prostředků? Potom je pro vás správnou volbou právě tento kurz. Mít investiční nemovitost ve svém portfoliu je snem většiny z nás a my vám ukážeme jak na to. Možná zjistíte, že to není až tak složité, jen stačí odhodlání a umět se orientovat na realitním trhu. V kurzu si vyzkoušíte také práci s cenovými mapami a jak se hledají vhodné lokality (porovnání ČR versus zahraničí). Rovněž se dozvíte, jaká se nejlepší návratnost investičního bytu a kolik by Vám měl vydělat, aby to bylo skutečně zajímavé. Probereme rovněž otázku daní.

Workshop v rozsahu 3 hodin od 17 do 20 hod.

Termíny: pondělí 11. 3., úterý 16. 4., čtvrtek 16. 5.

Cena: 2990,-

Realitní právo, aneb na co si dát pozor, když prodáváte/kupujete/pronajímáte nemovitost

Pojďte se s námi naučit, jak být efektivní při nákupu, prodeji či pronájmu nemovitosti. Náš kurz vás připraví, jak touto cestou projít bez zbytečných obtíží. Zjistíte, co všechno mají např. obsahovat kupní či nájemní smlouvy a k čemu slouží štítek PENB včetně toho, kdy zaplatit daň z nemovitosti.

Workshop v rozsahu 3 hodin od 17 do 20 hod.

Termíny: úterý 9. 4., středa 22. 5.

Cena: 2990,-

Finance a Podnikání

Kurzy s orientací na finance a podnikání vám poodhalí, jaké jsou hlavní rozdíly mezi podnikáním jako OSVČ a firmou, primárně s.r.o. včetně toho, jak funguje nastavení cash-flow, marketingu, daní a účetnictví. Finanční kurzy jsou zaměřené na klasickou finanční gramotnost – můžete načerpat mnoho znalostí nejen z hlediska investování a spoření, nýbrž i z oblasti úvěrů a třeba také zjistíte, že hypotéka může být za určitých podmínek zajímavá.

Začátky podnikání pro OSVČ versus s.r.o.

Plánuje začít vlastní business a přemýšlíte, kterou formu podnikání zvolit? V našem kurzu vás seznámíme se základními rozdíly, výhodami a případnými překážkami, které vás mohou na rozjezdu vašeho podnikání potkat. Těšit se můžete na základy z účetnictví, daňovou problematiku, marketing a optimální nastavení cash-flow včetně sestavení podnikatelského záměru.

Workshop v rozsahu 3 hodin od 17 do 20 hod.

Termíny: pondělí 22: 4., úterý 11. 6.

Cena: 2490,-

Finanční gramotnost v kostce

Náš kurz vás naučí nejen znalostem a dovednostem pro pochopení fungování finančního trhu, nýbrž i správné vytvoření finančního plánu. Získáte znalosti z oblasti spoření, investování, hypoték, úvěrů a rovněž jak si nastavit správné cash flow vašich osobních financí.

Workshop v rozsahu 3 hodin od 17 do 20 hod.

Termíny: úterý 26. 3., pondělí 17. 6.

Cena: 2490,-

Kontakty

Jakým způsobem zhodnotíme
Vaše finance?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme zpět.

    Adresa kanceláře
    Na Příkopě 18, Praha 1, 110 00