Objevte kouzlo města Nesebar a výhody investování v Bulharsku!

Investování do nemovitostí v zahraničí se stává stále populárnější mezi českými investory. Bulharsko, a zejména město Nesebar, se řadí mezi TOP destinace díky svým výhodným podmínkám, bohaté historii a krásné přírodě. Proč byste měli zvážit investici právě zde? 

  1. Ceny nemovitostí v Bulharsku jsou stále velmi konkurenceschopné ve srovnání s ostatními evropskými destinacemi. To znamená, že můžete získat výhodnou investici za dostupnou cenu.
  2. Bulharsko zaznamenává stále rostoucí zájem turistů. To vede k vyšší poptávce po ubytování, což je ideální příležitost pro investory zaměřené na pronájem nemovitostí.
  3. Bulharsko se nachází v srdci Balkánu, což jej činí snadno dostupným pro turisty z celé Evropy i mimo ni. Navíc, přímořská letoviska jako Nesebar nabízí nádherné pláže a příjemné klima.
  4. Bulharsko má stabilní ekonomiku s rostoucím HDP a nízkou inflací, což poskytuje bezpečné prostředí pro investice.

Nesebar: Perla Černého moře

Nesebar je jedním z nejstarších měst v Evropě a je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO

Co dělá Nesebar tak výjimečným?

Nesebar je město s bohatou historií, které sahá až do antiky. Město je plné starobylých kostelů, archeologických památek a malebných uliček, které přitahují návštěvníky z celého světa.

Nachází se na malém poloostrově obklopeném Černým mořem, což nabízí nádherné výhledy a příležitost provozovat vodní sporty a rekreaci. V Nesebaru najdete Marina Nesebar, kde si můžete zapůjčit například vodní skútry. 

Kromě krásných památek a přírody, je Nesebar známý svými kulturními akcemi a festivaly, které návštěvníkům přibližují místní tradice a zvyky.

Město se nachází poblíž letiště v Burgasu, což zajišťuje snadný přístup pro turisty i investory.

Nesebar není jen historický poklad, ale také skvělá příležitost pro investory hledající výhodné investice v atraktivních lokalitách. Přemýšlíte o koupi nemovitosti v zahraničí? Nesebar by mohl být vaším ideálním cílem.

V naší sekci “realitní služby” máme k dispozici nabídku apartmánu na pronájem přímo ve městě Nesebar. Navštivte naši stránku a podívejte se na detaily o této skvělé investiční příležitosti. 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat! 🙂

Kontakty

Jakým způsobem zhodnotíme
Vaše finance?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme zpět.

    Adresa kanceláře
    Na Příkopě 18, Praha 1, 110 00